Екіпірування Leapers

Компанія Leapers, Inc., головний офіс (штаб-квартира) якої, розташовується в штаті Мічиган, США в бізнесі виробництва й поставок товарів для стрілянини, полювання, спорту з 1992 року. Leapers споконвічно сконцентрувалося на високих стандартах на всіх напрямках виробничих процесів.
Ціль компанії - забезпечити повний, доскональний розв'язок для будь-якого виду виробленої продукції. Leapers, Inc. звертає пильна увагу на тенденції в галузі й відкликання клієнтів, з акцентом на створення кращих у своєму класі продуктів, доступних для мисливців, стрільців і ентузіастів, як наші клієнти.Leapers, Inc., UTG (США/USA)

В 2009 році Leapers UTG прийняло важливий розв'язок, щоб запустити виробництво на території США (Made In the USA) для внутрішнього ринку.
З повною прихильністю до обслуговування більшої кількості клієнтів на ринку 922R продуктів (Глава 18 кодексу США (18 USC), глава 44 Розділ 922 містить вказівки по обігові з вогнепальною зброєю) і аксесуарів для них, Leapers, Inc. почали робити унікальний монтаж систем і полімерів, запасів відповідно до бренда UTG PRO в штаті Мічиган, США.
В 2011 році з більшим хвилюванням і рішучість, компанія завершила розширення до 12000 квадратних метрів виробничо-складських приміщень.
Однак, як і в 1992 р. основні виробничі потужності, з напрацьованими роками технологіями й високою якістю випускається продукції, як і раніше перебувають у Китаї (Made in China).
Leapers UTG і далі буде продовжувати стежити за новинками продукції, щоб бути інноваційними й запропонувати клієнтам продукцію з відмінною комбінацією висока якість / конкурентні ціни.