Швейцарська марка Victorinox

В 1884 році швейцарський ножовий майстер Карл Ельзенар організував виробництво ножів. Якість ножів було достатньо високим, і вони швидко завоювали серця покупців. Пройшло кілька років, і виробами Карла Ельзенара зацікавилася армія. В 1891 році Карл офіційно стає постачальником ножів для швейцарської армії. В 1897 році були запатентовані швейцарський офіцерський ніж і спортивний ніж. На цих ножах з'явилася емблема у вигляді хреста на тлі щита, яка надалі стала логотипом компанії.

В 1909 році вмерла мама Карла Ельзенара й він уперше дав назву своєї компанії – Victoria – на честь своєї мами. В 1921 році компанія Victoria відмовилася від використання вуглецевої стали на своїх ножах і перейшла на нержавіюча сталь. На честь цього подія змінили назва компанії, тепер воно складалося із двох частин – не забувши про своє матері, Ельзенар до слова «Victoria» додав слово «Inox» (inoxydable — нержавіючий). У результаті вийшло дуже знамените в наші дні назва Victorinox.

Ішли роки, а ножі Victorinox поступово завойовували світові ринки. Завод, який робить ножі Victorinox, постійно модернізувався, що дозволяло розширювати модельний ряд і збільшувати обсяги виробництва. Незмінним залишилася висока якість стали, яким має кожний ніж Victorinox. Компанія не відкриває секрету своєї сталі, відомо лише, що по складу й властивостям вона близька до марки стали Sandvik 12C27. Висока якість ножів Victorinox підтверджується тим, що цими ножами користується швейцарська армія більш ста років. Багатофункціональні ножі Victorinox задіяні в багатьох сферах людської діяльності. Гордістю компанії є той факт, що ножі Victorinox входять у список стандартного спорядження астронавтів NASA. Компанія дає довічну гарантію на всі свої ножі.

Крім багатофункціональних ножів, компанія випускає кухонні ножі Victorinox і швейцарські мультитули Victorinox SwissTool, які, маючи невеликий розмір, поміщають у собі цілий інструментальний ящик. Ці вироби також славляться високою якістю й надійністю.

Написати відгук