Доставка і оплата

Інтернет-магазин «NOZHIK» продає всі товари з доставкою по всій території України

Доставка

Доставка замовлень до регіонів України здійснюється транспортними компаніями Нова пошта. На сайтах транспортних компаній Ви можете обрати адреси представництв, найближчих до Вас. Для замовників з міста Дніпро є можливість здійснити самовивіз. Доставка по місту обговорюється додатково.

Вартість доставки

Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізників.

Виходячи з досвіду, доставка транспортною компанією одного ножа по території України складає 75-200 грн., плюс страховка в розмірі 0.5% від оціночної вартості вантажу (за умови доставки на склад перевізника; адресна доставка оцінюється додатково).

Терміни доставки

При відправленні транспортирними компаніями територією України, доставка займає 1-3 дні з моменту відправлення вантажу.

За збої у роботі перевізника, які можуть призвести до затримки Вашого вантажу, наш магазин відповідальності не несе.

Оплата

Під час відправлення транспортною компанією, оплата послуг з доставки товару здійснюється при отриманні замовлення, вартість доставки в ціну товарів не входить. Оплата послуг з зворотної доставки грошей, при виборі оплати "при отриманні на Новій Пошті", здійснюється за рахунок замовника.

Можливі такі способи оплати: поповнення карткового рахунку в Приватбанку, оплата при отриманні на Новій пошті.

Номер карт рахунку або реквізити одержувача грошового переказу будуть надані після підтвердження замовлення клієнтом.

Після оплати замовлення, покупець повинен повідомити про проведення платежу, зателефонувавши на будь-який телефон із зазначених на сайті або наш E-mail. Відправлення товару не відбудеться, поки клієнт не повідомить про оплату.

Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з оформленням замовлення, оплатою і доставкою.

Примітки: При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковку, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки. Всі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@nozhik.com.ua.