Збройові масла й змащення Klever Ballistol

Масло BALLISTOL проводиться в Німеччині й уже протягом багатьох поколінь успішно продається по усьому світу.
Споконвічно розроблене як засіб по догляду за зброєю для імператорської армії Німеччини, воно досить швидко знайшло застосування в побуті в Німеччині, Австрії й Швейцарії. Мільйони споживачів по усьому світу спробували BALLISTOL і знайшли йому величезне число різних способів застосування, аж до догляду за шкірою людини й тварин.

В 1874 році Фрідріх Вільхельм Конюшина, адвокат по утвору, заснував у Кельні хімічну фабрику F.W.Klever.
Спочатку він робив масла й змащення на базі природного вугілля й придбав власну вугільну шахту, щоб не залежати від постачальників.

На стику століть армії німецького кайзера було потрібно новий універсальний засіб, який підходив би не тільки для змащення металевих деталей зброї, але й для догляду за дерев'яними прикладами й шкіряними ременями.
Поряд з необхідними характеристиками новий засіб повинний було допомагати солдатам при обробці дрібних ран і саден.

Синові засновника компанії, докторові Хельмуту Конюшині, у той час доцентові на хімічному факультеті Інституту Хімії в Карлсруе, в 1904 році вдалося розробити нову формулу такого масла.
Його назва „BALLISTOL“ Хельмут Конюшина склала з основ двох слів – німецького Ballistik (балістика) і латинського oleum (масло).
Незабаром німці прозвали масло Wunderöl, що в перекладі означає „чудесне масло“. Споживачі відразу полюбили продукт за його воістину чудесні властивості й з 1905 року до 1945 року масло офіційне полягало на озброєнні німецької армії.

Ім'я BALLISTOL пережило всю непросту історію ХХ сторіччя, і асоціюється нині в мисливців, інженерів і багатьох інших професіоналів зі словами „якість“ і „повсюдне застосування“.