Ножі BOKER

Історія компанії BOKER починалася в 1929-ом року в маленькому німецькому містечку Ремшайд. Тоді компанія двох братів, Германа й Роберта Бокерів,спеціалізувалася на виробництві шабель. Через 35 років виробництво «переїхало» в місто Золінген, де в 1869-ом року зародилася компанія Heinr. Boker & Co. Але логотипом так і залишився великий каштан з Ремшайда, під галузями якого був побудований перший завод.На початку 20-го сторіччя головним споживачем продукції Boker став американський ринок. Саме компанія H. Boker & Co. у Нью-Йорку поширювала ножові вироби,що виготовлялися в містечку Золінген.

У час Другої світової війни фабрика в Золінгене була повністю знищена, але завдяки підтримці зі США була повністю відбудована в післявоєнний час. На початку 60-ых Boker USA продали відомому виробникові ножиців Wiss & Sons,який підтримував продаж ножів Boker разом із продукцією із Золінгена. Однак ножі Boker зникли з ринку, оскільки стали представляти конкуренцію ножам Wiss. На початку 70-ых компанія була перепродана міжнародної корпорації Cooper Industries. Для Boker такі зміни були тільки позитивними. Cooper відновив колишню славу сімейства Бокерів. В 80-ых це співробітництво успішне розбудовувалося, що дозволило компанії в Золінген розширити виробництво й розробити деякі нові одиниці товарів. Сьогодні Boker представляє широкий вибір спортивних і колекційних ножів з використанням різних лез і матеріалів для рукоятки. В 1983-їм року Золінген зажадав повернути права на американський бренд, щоб у такий спосіб вступити на американський ринок повновладним власником. У липні 1986 у Денвере, Колорадо при участі Чака Гофмана, одного з перших співробітників,що знаходиться сьогодні на посаді генерального директора, була заснована компанія Boker USA, Inc.

Boker Manufaktur Solingen - ножі найвищого класу! C 1869-го року й дотепер проводяться на фабриці Boker у місті Золінген, Німеччина.