Ножі ZERO TOLERANCE

Торговельна марка Zero Tolerance — це дочірня компанія відомого в усьому світі ножового підприємства Kershaw, організована в 2006 році.
Zero Tolerance спеціалізується на виробництві високоякісних ножів з агресивним дизайном, дуже високої надійності, переважно тактичного й мілітарі напрямку.
Деякі критики ножового сегмента характеризують продукцію Zero Tolerance девізом «Мілітарі в маси!»

Виробу під маркою Zero Tolerance виготовляються з використанням найсучасніших матеріалів і інноваційного оснащення.
Завдяки військово-тактичній спрямованості торговельної марки, кожний ніж, виготовлений фірмою Zero Tolerance, має величезний запас міцності.
Механіка кожного екземпляра бездоганна, при складанні велике увага приділяється всім дрібним деталям і нюансам.

Фірма робить кілька ефектних і функціональних моделей ножів з фіксованим клинком і лінійку оглушливих тактичних фолдерів з яскравим дизайном.

Клинки ножів Zero Tolerance виконуються із прогресивної порошкової сталі CPM-S30V, надійної клинкової сталі 154 СМ, порошкової сталі B75P.
Окремі моделі оснащуються лезами з дамаської сталі Девіна Томаса.
Ріжучі крайки ножів (прямі й комбіновані, напівсерейторні) загартовуються до 58–60 одиниць по шкалі Роквелла, що гарантує тривалий відмінний рез кожному екземпляру.

Рукояті ножів Zero Tolerance виготовляються з анодируваного алюмінію, термопластика, титанового сплаву, карбону, склотекстоліту G-10 і інших надійних, сучасних матеріалів.

Складні ножі оснащуються надійним лайнерним замком (часто з «прискорювачем» відкривання клинка SpeedSafe Assisted Opening).
Рідше використовується Frame-Lock.
Для універсальності складні ножі комплектуються двосторонніми шпеньками ( для відкриття клинка), або фліпперами, у деяких моделей фліппер дублюється шпеньками.
Складні моделі ножів Zero Tolerance мають у своїй конструкції кліпсу для носіння ножа на кишені або ремені, більшість моделей оснащена отвором ( у задній голівці рукояті) для установки страхувального шнура.

Ножі торговельної марки Zero Tolerance (переводиться як «межа терпіння») користуються високою популярністю серед цінителів якісних клинків, функціональних ріжучих інструментів, колекціонерів, співробітників спецслужб, поліцейських, військових.
Ці ножі повністю виправдовують назва торговельної марки: вони міцні, довговічні, функціональні й абсолютно надійні.
Ріжучі інструменти від Zero Tolerance не тільки виконають покладену на них роботу, але й зможуть захистити їхнього власника у важку хвилину, допоможуть вижити в самій складній ситуації й ніколи не відмовлять.

Моделі тактичних ножів Zero Tolerance створювалися в співробітництві з гуру найфмейкерства Кеном Оніоном і фірмою Strider Knives.
Їхній дизайн пізнаваний з першого погляду, ножі Zero Tolerance просто неможливо поплутати із продукцією інших компаній.
Їх агресивність, брутальність і міць у вигляді вже ввійшла в приказки найфоманів.

Надійний механізм SpeedSafe фіксує клинок у закритому положенні, не допускаючи випадкового відкриття й ефективно допомагаючи при відкриванні леза, варто лише злегка додати йому поступальний рух убік відкривання.

Усі рукояті ножів Zero Tolerance мають 3D текстуру поверхні накладок для надійного зчеплення з долонею власника.
Ви можете не турбуватися, що ніж вислизне з руки у вологому середовищі.

Ріжучі інструменти Zero Tolerance підійдуть і для постійного, щоденного носіння, як ефективний універсальний інструмент, придадуться в поїздках за місто, у походах, на риболовлі або полюванні.
Zero Tolerance просто незамінні в будь-яких екстремальних умовах.