Ножі ONTARIO

Ножове підприємство ONTARIO KNIFE COMPANY було утворено в далекому 1889 році в Сполучених Штатах Америки, у містечку Неаполь (штат Нью-Йорк). Компанію утворювали Вільям Енсворт, Чарлі Альберт Брас і Вільям Медслі (William Ensworth, Charles Alberth Drace, William Maudsley).
Підприємство розв'язали назвати по імені місцевого округу — «Онтаріо».
Споконвічно все встаткування для обробки заготовок ножів складалося зі шліфувального каменю, що приводиться в обертання що рухаються потоком води, а сфера поширення продукції була обмежена прилеглими селами.
Продавали ножі з переносного лотка.

Незважаючи на примітивні інструменти й обмеженість у матеріалах, ножі фірми «Онтаріо» були настільки якісними, що слух про їхні відмінні характеристики дуже швидко поширився по околишніх містах, залучаючи усе більше нових клієнтів.

Буквально через пару років підприємству знадобилися додаткові потужності, і підприємство викуповує лісопильний завод у селищі поблизу містечка Франклінвілль.
Через ще кілька років підприємство знову переїжджає на більші площі, цього разу вже в самому Франклінвілле, де виробничі цехи компанії збереглися й донині.

В 1904 році компанія ONTARIO KNIFE по суті викупила виробництво свого конкурента, підприємства Empire State Cutlery Company, і продовжує розбудовуватися, виготовляючи ремісничі й мисливські ножі в непоганому ( для того часу) асортиментах.
З 1912 по 1914 року підприємство будує новий будинок заводу, тому що наявні потужності вже не задовольняють запитам компанії, а переїзд на нове місце не виправданий фінансово.

В 1923 році президент компанії Джеймс Чрестенсен засновує новий напрямок діяльності підприємства: ножі ручної роботи елітного класу.
Серія одержала назву Old Hickory.
Містер Чрестенсен очолює компанію аж до 1952 року.
Після його відставки місце «кермового» компанії займає його син Роберт.
В 1967 році компанія Ontario Knife була придбана фірмою Servotronics і стала її дочірнім підприємством.
В 1969 році Servotronics купує підприємство Queen Cutlery Company (компанія виготовляла ексклюзивні колекційні ножі й класичні складники) і їм доповнює ножовий напрямок.
В 2007 році Servotronics здобуває для Ontario з аукціону прославлений Camp Knife.

На всьому протязі своєї багатої історії компанія ONTARIO KNIFE COMPANY робить якісні й не дорогі ріжучі інструменти, армійські ножі ( до сьогоднішнього дня масово закупаються силовими структурами Сполучених штатів), тактичні ножі для спецпідрозділів різних країн і колекційна холодна зброя, що пропонується на комерційному ринку.
Крім цього, підприємство «Онтаріо» робить ножі різного призначення: ремісничі ножі, туристичні гострі інструменти, столові прилади, медичний інструмент.
, Що Увійшло до складу компанії «Онтаріо» підприємство Queen Cutlery займається випуском класичних складних ножів дизайну « старої школи».
Також компанія «Онтаріо» є єдиним чинним виробником класичних легендарних ножів Marine Combat і Pilot Survival, , що стали культовими ще із часів В'єтнамської кампанії.

Ребрендінг ONTARIO RAT