Ножі HELLE

Оточений диким і прекрасним пейзажем залучає Норвегія туристів із усього миру.
Тут, серед гір і фіордів є широкі можливості для активного відпочинку,який дає можливість в повній мері насолодитися життям, зрадитися таким заняттям, як полювання й риболовля, збір грибів і ягід.

Саме цей, вільний і відкритий спосіб життя мисливця й рибалки надихнули братів Steinar і Зиґмунда Хелле й вони приступилися до виробництва ножів традиційного норвезького дизайну в старій кузні в себе будинку на фермі в Holmeland в 1932 році.
Незабаром, ножі швидко стали надзвичайно популярними у всій окрузі, і саме це стало основою невеликого шматочка історії майстерності по виробництві ножів у Норвегії .

Місцевий ринок незабаром став занадто малий, і виникла необхідність у розширенні й пошуку нових ринків збуту.
Стейнар Хелле зібрав рюкзак повний ножів і відправився в довгу подорож через гори в східному напрямку. На велосипеді!

У селі в той час електрики не був.
Тому всі шліфувальні кола оберталися в ручну.
В 40-х роках минулого століття виробництво було перенесено в більші й придатні для виробництва ножів цеху, підведена електрика й вода.
Але ідея повної автоматизації виробництва ножів Helle не знайшла застосування.
Філософія компанії залишилася колишньої- робити ножі кращої якості й тільки за традиційною технологією, згідно з якою більша частина операцій робиться вручну.
Саме це й робить кожний ніж Helle по справжньому унікальним: адже тільки зроблений вручну ніж може зберігати тепло рук майстра, який вклав у виготовлення ножа своя праця й душу.

Сьогодні ножі Helle успішно продаються в усьому світі й мають заслужений успіх у мисливців, рибалок, туристів і мандрівників.
Створений у прекрасному краї норвезьких ф'єрдів і лісів, що зберігає в собі майстерність і тепло рук его майстра, що створив, ніж Helle зможе задовольнити будь-які потреби споживача й радувати своєю гостротою не одне покоління шанувальників ножів.

У процесі виготовлення ножів використовується тришарова ламінована сталь Sandvic 12C27, одношарова сталь Sandvic 12C27 і тришарова вуглецева сталь на моделі Viking.
Для виготовлення рукоятей використовуються тільки натуральні матеріали: карельська береза, оленячий ріг і шкіра.
Піхви з натуральної шкіри шиються вручну.