Ножі COLD STEEL

Ножі Cold Steel, можна сказати, пройшли вогонь, воду й мідні труби в процесі свого створення. Роль вогню й води побрав на себе сам творець — Лінн Томпсон, що піддав свої дітища випробуванням, здатним зламати який завгодно ніж. Який завгодно, тільки не Cold Steel! Їх згинали й устромляли в літакову й автомобільну обшивку, метали в аркуші броньованого заліза, цими клинками протикали наскрізь кольчуги. Навіщо? Для відповіді на це питання варто докладніше розповісти про самий Томпсоне.

Лінн Томпсон — відомий у США майстер бойових мистецтв, захоплюється історією холодної зброї, а також збройовим дизайном. У процесі вивчення історичних матеріалів Лінн мав можливість докладно ознайомитися з особливостями виготовлення й застосування бойових ножів кельтів, філіппінців, перших білих американців і особливо японських воїнів-самураїв. Саме останні сталі предметом його особливо пильної уваги — в 1981 році Томпсон адаптував середньовічні кинджали танто до умови сучасного збройового виробництва. Згодом його фірма Cold Steel з тим же успіхом не раз поєднувала досвід воїнів і зброярів стародавності з нинішніми промисловими й дизайнерськими можливостями, створюючи ножі, ефектні зовні й ефективні в справі. Властиво, саме технічні характеристики відрізняють ножі Cold Steel від багатьох інших марок — ці клинки створені для справи! І саме тому Лінн Томпсон настільки велика увага приділяє твердим випробуванням виробів, наочно доводячи їх чудові споживчі властивості.

Окремо варто згадати чудовий дизайн цих ножів — відразу притягуючий погляд як фахівця, так і звичайного споживача. Тут немає нічого зайвого — і в той же час ножі відрізняються добірністю й ідеальною збалансованістю. Ніяких непотрібних «прикрашень» — і особлива, стругаючи, можна навіть сказати, хижа краса. У цих ножів, безсумнівно, є свій стиль. Можливо, вони успадкували його від творця, якого багато характеризують як людину з дуже непростим характером, але чесного й прямого.

Cold Steel сьогодні це величезний асортименти продукції самого різного призначення — від бойових сокирок до вже згадуваних нащадків самурайських танто. Ножі Cold Steel продаються у всіх куточках миру вже більш трьох десятиліть — і їх репутація, як і репутація самого Томпсона, абсолютно бездоганна.

Ножі Cold Steel з фіксованим клинком оцінять ті, для кого ніж — це робочий інструмент і помічник. Мисливці, рибалки, будівельники, фермери — усі, для кого важлива міцність і «невбивність» ножа. Ці клинки стійкі до будь-яких навантажень, у тому числі, бічним. Ними можна рубати, їх можна метати. Радимо вам звернути увагу на оригінальну модель Desperado — його форма така, що ніж можна використовувати і як колючий, і як ріжучий інструмент із однаковим успіхом. Рукоять має досить незвичайну овальну форму й виконана із кратона — інноваційного неслизького матеріалу.

Складні ножі від Томпсона витримують набагато більші навантаження на замикаючий механізм, ніж абсолютна більшість аналогічних клинків. Це значить, що ніж Cold Steel не зламається й не зложиться у вас у руці навіть у самих екстремальних обставинах.

Як уже було сказано, каталог Cold Steel нараховує величезна кількість виробів. От деякі популярні серії цих ножів.

Hunting/Outdoors — мисливські ножі для тих, хто проводить багато часу в умовах дикої природи;

All Terrain — ножі, нагадують за формою мачете, вони прекрасно впораються з будь-якими заростями, якщо вам необхідно розчистити собі шлях;

Boot Knives — ножі, натхнення для створення яких черпалося в суворих часах Дикого Заходу й освоєння Америки першими поселенцями;

Japanese Styled Blades — як видне з назви, витончений лаконічний стиль цих ножів був навіяний дизайном японських клинків;

Tactical Field Knives — ножі для найсуворіших і екстремальних умов використання, міцні, гнучкі, витримуючі будь-які перевантаження;

Utility and Neck Knives — універсальні ножі, які стануть вам гарними помічниками скрізь — від кухні до вилазки на природу.