Ножі AL MAR

Ножі марки Al Mar проводяться в Японії компанією Al Mar Knives, яка була заснована в 1979 році Альфредом Маром.
Раніше Альфред Мар, що був офіцер американських «зелених беретів», людей з безліччю талантів і дипломом магістра по промисловому дизайну, кілька років працював для знаменитої ножової фірми Gerber.

Немає жодного товару в цьому розділі.

Створюючи своє власне виробництво ножів, Червоний Мар поклав у його основу філософію «The Warrior's edge», т.е. «Клинок воїна».
Відмітними рисами його ножів є бездоганний гармонічний і функціональний дизайн у комбінації з найвищою культурою виготовлення.
Такий, наприклад, «ніж останнього шансу» S.E.R.E., який приніс фірмі Al Mar світову популярність.
На ножах використовуються чудово оброблені одношарові й багатошарові клинки з японських сталей VG-10 і AUS-8 із прямими спусками, тому ножі Al Mar мають прекрасну ріжучу здатність.

Кількість моделей у каталозі фірми не велике, але кожний ніж дійсно вартий уваги.
Це бойові ножі, складні тактичні ножі, легкі ножі з мікартовими рукоятями для щоденного носіння, джентльменські кишенькові ножі з накладками з кістки, кухонні ножі.

Купуючи ножі даної марки, ви одержуєте найкраще й можете завжди бути впевнені в якості. Ножі від Al Mar Knives багато років користуються попитом у професіоналів, чия робота пов'язана з ризиком для життя, а це краща з можливих рекомендацій.