Історія розвитку Buck Knives

От уже більше ста років ножі Buck служать своїм власникам. В 1902 році в штаті Канзас молодий учень коваля Хойт Бак (Hoyt Buck) відробив нову технологію термообробки ножових клинків. Із цього моменту починається історія компанії Buck. Споконвічно місцем виробництва ножів Хойта Бака служила звичайна майстерня, а в якості матеріалів для клинків використовувалися старі напилки. Той факт, що при виробництві ножів використовувалися підручні матеріали, компенсувався майстерністю Хойта й у часи другої світової війни ножі Buck стали досить популярними. Ножі не були бойовими, але висока якість обробки, надійність виробів і твердість стали зробили своя справа й військові охоче купували вироби Хойта.

В 1947 році Хойт Бак разом зі своєю родиною переїхав у Каліфорнію. На новому місці Хойт разом зі своїм старшим сином Альфредом заснував фірму H.H.Buck&Son. В 1949 році життя Хойта Бака обірвалася. Але Хойт встигнув повністю передати свої виробничі секрети своєму синові Альфреду, який після смерті батька продовжив займатися сімейною справою.

Пройшло біліший п'ятдесяти років з того моменту, як був зроблений перший ніж Buck, а прогрес у технології виробництва ножів був малопомітний: місцем складання служила невелика майстерня, а в якості матеріалу для виробництва клинків використовувалися всі ті ж старі напилки.

И от настав 1961 рік, який по праву можна вважати переломним в історії розвитку компанії Buck. Цього року було офіційно заснована корпорація Buck Knives Inc. Історія підстави компанії більше схожа на легенду – адже точної версії ніхто не знає. Є лише відомості про те, що родини Бак були глибоко віруючими людьми й брали активну участь у житті своєї громади. Пастор місцевої церкви, бачачи, як важко трудиться й нелегко живе Альфред Бак, знайшов майстрові багатого інвестора, який погодився інвестувати справа Альфреда. У кожному випадки дійсність цієї історії не має ніякого значення, більш важливий той факт, що після підстави корпорації, Альфред Бак закупив новітнє по тем часам устаткування й виявив якості справжнього керівника, що дозволило швидко налагодити масове виробництво ножів.

В 1963 році в ножовому світі відбувається справжня революцій, ініціатором якої стала корпорація Buck Knives Inc. Саме цього року виходить сама знаменита модель – Buck 110 за назвою «Folding Hunter» (складний мисливський). Особливість цього складного ножа полягала у фіксаторі клинка, який був відсутній на складних ножах того часу.   Крім фіксації клинка, сам 110-й був добротним ножем. Якість і надійність ножа Buck Folding Hunter перевірено часом – корпорація по сьогоднішній день не знімає з виробництва цю модель. Buck 110 став « візитною карткою» компанії й сама назва компанії в багатьох людей асоціюється саме із цим ножем.

У наш час корпорації Buck Knives Inc належать заводи з новітнім устаткуванням для виробництва ножів. Цікавий той факт, що історія компанії почалася з відкриття Хойтом Баком нової технології термообробки клинків, а на сьогоднішній день компанія славиться саме якістю загартування стали на клинках своїх ножів. Фірма випускає чотири основні серії ножів: Everyday (ножі "на щодня"), Outdoor (туристичні ножі), Hunting/Fishing (ножі для полювання й риболовлі) і Tactical (тактичні ножі).

На сьогоднішній день президентом компанії є Хук Бак, а його син Си Джі Бак виконує роль виконавчого віце-президента.

Написати відгук