Стандарти бронежилетів!

 

Ціль і обсяг:

Метою даних Стандартів є встановити мінімальні вимоги й тестові методи для стійкості персональної броні, яка планується використовуватися для захисту торса проти вогнепальної погрози.
Дані стандарти є повністю переглянутими стандартами NIJ -0101.03 від квітня 1987, удосконаленими у зв'язку з новими вимогами, приймальними критеріями, тестовими боєприпасами, процедурами і т.д. зв'язаного зі стандартами.
Обсяг Стандартів обмежений тільки вогнепальною стійкістю; ці Стандарти не описують стійкість від ножів і інших колюще-ріжучих предметів, тому що це різні ступені погрози.

Ціль і обсяг

NIJ Стандарти-0101.06 вогнепальної стійкості персональної броні встановлюють мінімальні вимоги й тестові методи для вогнепальної стійкості тестової броні, спроектованої для захисту від вогнепальної погрози.
Стандарти обмежені тільки вогнепальною стійкістю; ці Стандарти не описують стійкість від ножів і інших колюще-ріжучих предметів.
Вони розглядають NIJ класифікацію броні, деталізовані вимоги (у т.ч. приймальні критерії, виконання і якість матеріалів), і порівнюють тестові методи (у т.ч. оцінку швидкості встаткування, повітря-пропускну здатність і тестову підготовку).

Цими Стандартами переглянуті Тимчасові вимоги NIJ 2005, вимоги до вогнепальної стійкості персональної броні (серпень 2005), а також NIJ Стандарти-0101.04. A, вогнепальна стійкість персональної броні (Червень 2001).

Ціль і обсяг:

Метою даного стандарту є встановлення мінімальних вимог і методів тестування для ріжучою стійкості персональної броні, створеної для захисту торса від колюще-ріжучою погрози.
Даний стандарт базуються на технічній роботі багатьох організаторів Англійського поліцейського науково-дослідного Відділення й Американського Інституту Стандартів і Технологій і їх субконтракторів.

Обсяг даних стандарту обмежений тільки колюще-ріжучою стійкістю.
Цей стандарти регулюють вогнепальну стійкість, покриту NIJ Стандартами–0101.04.
Також даний стандарт прямо не регулюють на стійкість ріжучих погроз; проте, випробування показують наскільки колючі погрози далекі від завдання збитків, а така броня задовільно повинна запобігати й ріжучі погрози.

Написати відгук