Ножі BUCK

Американська ножова компанія Buck Knives була заснована більш ста років тому Хойтом Баком.
Молодий майстер виготовив свої перші клинки зі звичайних старих напилків.
Вуглецева сталь напилків виявилася відмінною сировиною — після перековування, леза ножів одержували здатність дуже довго зберігати гостроту, ставали менш тендітними й усе ще залишалися такими ж твердими й зносостійкими, як напилки.

Немає жодного товару в цьому розділі.

У той час Хойт не мав у своєму розпорядженні фінанси для покупки гарного встаткування й оренди серйозного виробничого приміщення, він виготовляв свої ножі у звичайній домашній майстерні, де ремонтував гострий сільськогосподарський інструмент і виготовляв кирки й мотики.
Проте, талант молодого найфмейкера затворів справжні чудеса й з рук Хойта Бака виходили справжні гострі шедеври.
Згодом його ножі одержали популярність у рідному штаті, а пізніше — і за його межами.
До початку Другої Світової війни успіх молодого підприємства став настільки відчутний, що Хойт зміг одержати замовлення від Міністерства Оборони США (хоча фірма Buck ніколи не спеціалізувалася на виробництві справжніх бойових ножів).

Надійність і функціональність ножів Buck оцінили й військові, і цивільне населення. Після закінчення війни (1947 рік) Хойт Бак переїхав у Каліфорнію, де відкрив компанію H. H. Bucr & Son, по імені себе й свого сина Альфреда. В 1949 році Хойт помер і його син продовжив справу батька, ставши одноособовим лідером і керівником ножової компанії.

В 1961 році компанія реорганізовується ще раз — вона здобуває теперішнє ім'я Buck Knives Inc.
Підприємство зусиллями власника змогло знайти солідних інвесторів, у результаті чого здобувається найсучасніше встаткування й налагоджується постійний серійний випуск моделей.
З 60-х років ХХ століття компанія Buck Knives стрімко розбудовується, упевнено виходить на світовий ринок, де займає одну з лідируючих позицій у напрямку виробництва складних ножів щоденного використання (EDC), мисливських ножів і аксесуарів для ріжучого інструмента.
В 1979 році Червоний Бак передає пост директора компанії своєму старшому синові Чаку.
Економічна криза 90-х років ХХ століття вдарив практично по всіх підприємствах, не стала виключенням і фірма Buck Knives.
Але компанія, завдяки величезному потенціалу, закладеному трьома поколіннями ножівників Бак, вистояла й навіть помножила свої досягнення.

Згодом підприємство освоює випуск тактичних ножів, гострих інструментів для туризму, рибацьких ножів, спортивних моделей і так далі.
Ще один напрямок — гострий кухарський інструмент, дало можливість заявити про фірму Buck Knives, як про гуру виробництва кухонних ножів.
И якщо в 1982 році в каталозі в Buck Knives налічувалося всього близько сорока моделей, то до 2000 року їх було вже більш двохсот.

В 2002 році компанія Buck Knives відзначила свій столітній ювілей.
В 2004 році Buck переїжджає з усім виробництвом у штат Айдахо, г. Пост Фоллз.
Для переїзду департамент енергетики зацікавленого штату виділяє кошти (100 тисяч доларів США), що дозволило розширити підприємство до 10 200 квадратних метрів площі й організувати 225 нових робочих місць.

Сьогодні фірма розташовує самим сучасним устаткуванням для роботи з високотехнологічними матеріалами, практикує криогенне загартування клинків, використовує прогресивні ножові сталі ( у тому числі й порошкові).
Компанія продовжує розбудовуватися й створювати справжні гострі шедеври, популярні в усьому світі.
Через більш ста років після появи на світло першого ножа Buck річний оборот підприємства склав більш 80 мільйонів доларів — воістину, гідний результат розвитку «наріжного каменю» компанії, закладеної колись підмайстром коваля Хойтом Баком.