Ніж Spyderco Byrd Harrier 2
-
BY01PBK2
- Доставка
- По Україні: за тарифами перевізника
- Готівкою при отриманні
- Оплата банківською карткою
- Безготівковий розрахунок
- Оригінальна продукція
- Офіційна гарантія
-
Оригінальний Harrier був одним з перших ножів серії Byrd. Більша частина партії була, у силу різних причин, знищена, а ті деякі екземпляри, які були куплені, у цей момент є гордістю приватних колекцій.
В Harrier 2 класичний дизайн прототипу не тільки відновлений, але й доведений до досконалості. Призначений для щоденного носіння, ніж є свого роду компромісом між популярними Cara Cara 2 і Meadowlark 2.
Клинок виготовлений з нержавіючої сталі 8Cr13MoV, у розкритому положенні фіксується замком Back Lock. Випускається зі звичайної або напівсерейторний ріжучою крайкою.
Накладки на рукояті виконані з текстурованого G-10, підпальцеві вилучення виражені слабко, але перша оригінально вписана в чойл. Однієї із приємних особливостей даного ножа є чотирипозиційна кліпса – ніж можна носити в левом або правом кишені й у тому положенні, яке найбільше зручно користувачеві.
Дана модель відрізняється від базової накладками з неслизького й довговічного матеріалу FRN.
Тип ножа: складний
Конструкція осьового гвинта: Шайба
Тип замка: Back Lock
Відкривання ножа: Підпальцевий отвір
Тип ріжучої крайки: Звичайна крайка
Довжина загальна, мм: 194
Довжина клинка, мм: 85
Товщина клинка, мм: 2,8
Вага, гр: 77
Матеріал клинка: 8Cr13MoV
Покриття клинка: Satin
Матеріал рукояті: FRN (Fiberglass Reinforced Nylon)
Піхви: Відсутні
Кишенькова кліпса: Чотирьохпозиційна