KATZ

Ножі Katz: практичність, закріплена досвідом.

Будь-який мисливець зі стажем підтвердить: виходити на серйозне полювання без вірного, міцного й зручного ножа не випливає.
Такий інструмент стане вірним помічником на привалі, дасть можливість обробити видобуток, а іноді й може врятувати життя.
Те же стосується експедицій, туристичних походів, різних видів екстремального спорту, особливо пов'язаного з виїздом у дикі місця.
Ніж – це основний, незамінний інструмент.

Немає жодного товару в цьому розділі.
Так само думає й Кит Діркатц, що заснував в 1991 році компанію Katz Knives.
Підприємство зареєстроване в Арізона, США й стартовою серією її продукції були обрані саме мисливські ножі широкого спектра застосування.
Сам Кит – колишній мисливець і чітко знає, що потрібно від справжнього мисливського ножа.
Він особисто бере участь у розробці дизайну моделей, які користуються стабільним попитом.
Ножі Katz мисливської серії поєднують у собі певні їхнім творцем характеристики: відмінна якість і надійність, довговічність, невимогливість до відходу. Дійсно: де-небудь у глухій тайзі, лісах Канади або тропічних джунглях у мисливця або мандрівника просто немає часу й можливості доглядати за ножем, як за сувеніром.
Ніж повинен переносити різкі зміни температур, бути стійким до зовнішніх впливів, служити своєму хазяїнові вірою й правдою тривалий час.
Немаловажні хваткість, зручно що лягає в долоню рукоять, гострота леза – що повною мірою є в наявності в ножів Katz.

Гострі клинки Katz Knives створюються зі сталі самостійних, запатентованих розробок компанії – ХТ80 і ХТ70. Відмітні риси цих лез – високі антикорозійні властивості й збільшений коефіцієнт пружності. Кит Діркатц розмістив виробничі потужності свого підприємства в Японії.
Це, можливо, не зовсім зрозумілий розв'язок дав оглушливий результат: американський дизайн у комбінації із традиційною японською відповідальністю до роботи реалізувалися в якості й надійності продукції.

Удалий маркетинговий хід підприємства – два бюджетні напрямки: ножі преміум сегмента й доступні, недорогі варіанти, - також допоміг у розкручуванні бренда.
Продукція фірми затребувана й простими мисливцями, і маститими колекціонерами, адже основні характеристики клинків збережені в обох категоріях інструментів.

Серія ножів Black Kat від Katz одержала всесвітню популярність.
У неї ввійшли потужні мисливські ножі з фіксованим лезом і зручні складні ножі, створені за класичною схемою (замок back-lock).
Складні версії постачені як зручними шпеньками, що дозволяють відкривати клинок однієї рукою, так і нігтьовими вилученнями на лезі для традиційного відкривання двома руками.
Форми клинків – clip-point і drop-point.
Зручні кліпси дозволяють зафіксувати ножі на ремені або одязі.

Ножі з фіксованим лезом серії Black Kat – знову класика, тільки мисливського миру.
Широкі леза, зручні рукояті із кратона, товста надійна сталь (на обуху 5 мм), упор під палець, вибір довжини клинків від 92 до 203 мм.
Але при всіх своїх «бойових» якостях вони мають сертифікацію побутових і господарських інструментів, що дуже зручно для покупців.
Мисливські ножі Katz Knives – це чудові клинки з відмінним балансом, вага яких відчувається в міцній чоловічій руці.
Такими ножами можна робити практично всі: від заточення кілочка для намету, до освіження великого трофея.

Ще одна серія мисливських ножів від Katz – Cheetah Lockbacks, складається з ряду якісних складних інструментів, створених по аналогічній (у технічному виконанню й дизайні) схемі, як і складні ножі Black Kat.
Тільки серія Cheetah Lockbacks виконана значно монументальніше: рукоятки товстіше, зручніше, бронзові плашки мають сталеві притини, накладки рукояток виконуються не тільки із кратона, але й з мікарти, і підготовленої особливим способом деревини.
У якості приємного доповнення до ножа ідуть високоякісні шкіряні чохли, виготовлені на замовлення підприємства в Іспанії.

Повною протилежністю двом першим серіям стала лінійка мініатюрних ножів, по сумісництву виконуючих роль кліпс для грошей.
Bobcat Money Clips – це свого роду гумор від Киту Діркатця, при цьому досить удалий у комерційному плані.
Ну хто із шанувальників продукції компанії відмовиться мати при собі повсякденний функціональний ніж-брелок? Не будеш же увесь час носити із собою грізний Aristo-Kat або Lion-King? А для тих, хто тільки знайомиться через серію Bobcat Money Clips із продукцією Katz, ці ножики можуть стати забавним сувеніром, зручним повсякденним інструментом, приємним подарунком і т.д.

Мініатюрні ножі Katz мають відмінну, оригінальну обробку (сталеві поліровані накладки, перламутр, мікарта, карбонофібру) і при цьому цілком функціональні, як якісний, гострий інструмент.
Особою популярністю користується оригінальний сталевий футляр для ножа (модель MC BUC), у вигляді ремінної пряжки. Носити в ньому ніж зручно, стильно й непомітно.

Ножі Katz – це чудова фірмова сталь, якісне складання, ефектна зовнішність і максимальна функціональність.
Здобуваючи такий ніж, помніть: два рази ту саму модель ви купувати не будете – ніж Katz служить дуже довго.